سایت تخصصی کامپیوتر و شبکه
(جدیدترین اخبار، مقالات و آموزش‌ها در زمینه فناوری اطلاعات | خرید و فروش تجهیزات شبکه)
ثبت سایت یا وبلاگ در 40 موتور جستجــــــوی معروف دنیا در کمتر از 40 ثانیه نویسنده: مهندس عبدالهی پور - پنجشنبه ۳ دی ۱۳۸۸

ابن سایتی رو که میخوام به شما معرفی کنم به طور رایگان و در کمتر از 40 ثانیه سایت یا وبلاگ شما رو در 40 موتور جستجوی معروف دنیا ثبت می کنه ، باور نمی کنید!امتحان کنید. 


برای استفاده از این سرویس باید وارد این لینک http://www.submitexpress.com/submit.html بشید و در قسمت URL آدرس سایت یا وبلاگ خودتون رو وارد کنید و در بخش Your Email نیز نشانی ایمیلتون رو وارد کنید . در آخر هم با کلیک روی گزینه Submit به کار ثبت در موتور جستجو خاتمه دهید.  نتایج ثبت سایت خود در موتورهای جستجو گر نیز در صفحه ای برای شما باز می شه که قابل مشاهدست . به همین راحتی در مدت زمان بسیار کوتاه شما میتونید سایت یا وبلاگ خودتون رو در 40 موتور جستجو گر دنیا ثبت کنید.

  نظرات ()
موضوعات فروش تجهیزات شبکه (٧٩) شبکه (٤۸) سخت افزار (٤٦) ترفند‌های ویندوز (۳۸) هک و امنیت (۳٢) اینترنت (٢٧) ویندوز (۱۸) فناوری (۱۱) تاریخچه و زندگینامه (۱٠) سئو (۸) برنامه نویسی (٧) طراحی وب (٧) موبایل (٧) گرافیک (٦) مقالات کاربردی (٦) لینوکس (۳)
دوستان من فروش تجهیزات شبکه